Who`s who 

Wilhelmina HoffmanWilhelmina Hoffman
President
Tfn +46 8 690 58 40
wilhelmina.hoffman@demenscentrum.se

Gunilla Nordberg

Gunilla Nordberg
Vice President/Ph.D
Tfn +46 8 690 58 25
gunilla.nordberg@demenscentrum.se

Ann-Christin KärrmanAnn-Christin Kärrman                
Development Manager, Health & Social Care
Tfn +46 8 690 58 36
ann-christin.karrman@demenscentrum.se

Sara Hjulström

Sara Hjulström
Coordinator
Tfn +46 8 690 68 77
sara.hjulstrom@demenscentrum.se 

Magnus Westlander

Magnus Westlander
Head of Public Relations
Tfn +46 8 690 58 83
magnus.westlander@demenscentrum.se

Helle Wijk

Helle Wijk
Professor / Education
Tfn +46 8 690 68 50
helle.wijk@gu.se

Malin GrindeMalin Grinde
Educational Media Specialist
Tfn +46 8 690 58 58
malin.grinde@demenscentrum.se

bild på Olga ShyshkoBoel Karlin
Educational Media Specialist
Tfn +46 8 690 58 90
boel.karlin@demenscentrum.se

Laila BeckerLaila Becker
Development Manager, "Stjärnmärkt"
Tfn +46 8 690 68 57
laila.becker@demenscentrum.se

Sofia Tsinadze
Graphic Designer/Digital Project Manager 
Tfn +46 8 690 58 30
sofia.tsinadze@demenscentrum.se

Kari Molin

Kari Molin
Journalist
Tfn +46 70 654 25 09
molinkari@gmail.com

Christina NemellChristina Nemell
Editor
Tfn -46 73 963 02 67
christina.nemell@demenscentrum.se

Yanan LliYanan Li
Photographer
Tfn +46 73 631 12 18
fotofilmse@gmail.com

Loading   Sökning pågår