Kontakta oss

Medarbetare

Wilhelmina HoffmanWilhelmina Hoffman
Verkställande direktör
Tfn 08 690 58 40
wilhelmina.hoffman@demenscentrum.se

Gunilla Nordberg

Gunilla Nordberg
Biträdande chef | Forskning & utveckling
Tfn 08 690 58 25
gunilla.nordberg@demenscentrum.se

Ann-Christin KärrmanAnn-Christin Kärrman                
Utvecklingsansvarig, vård & omsorg
Tfn 08 690 58 36
ann-christin.karrman@demenscentrum.se

Sara Hjulström

Sara Hjulström
Koordinator
Tfn 08 690 68 77
sara.hjulstrom@demenscentrum.se 

Magnus Westlander

Magnus Westlander
Informatör
Tfn 08 690 58 83
magnus.westlander@demenscentrum.se

Helle Wijk

Helle Wijk
Utbildning
Tfn 08 690 68 50
helle.wijk@gu.se

Malin GrindeMalin Grinde
Webb- och mediepedagog & beteendevetare
Tfn 08 690 58 58
malin.grinde@demenscentrum.se

bild på Olga ShyshkoBoel Karlin
Webb- och mediepedagog
Tfn 08 690 58 90
boel.karlin@demenscentrum.se

Laila BeckerLaila Becker
Utvecklingsansvarig "Stjärnmärkt"
Tfn 08 690 68 57
laila.becker@demenscentrum.se

Sofia Tsinadze
Grafisk design/webbutbildningar
Tfn 08 690 58 30
sofia.tsinadze@demenscentrum.se

Kari Molin

Kari Molin
Skribent
Tfn 070 654 25 09
molinkari@gmail.com

Christina NemellChristina Nemell
Redaktör
Tfn 073 963 02 67
christina.nemell@demenscentrum.se

Yanan LliYanan Li
Fotograf
Tfn 073 631 12 18
fotofilmse@gmail.com

Olga OrritOlga Orrit
Webb- och mediepedagog & språkvetare
Tjänstledig 2019

Senast uppdaterad 18 april 2019 - 13:07 © Svenskt Demenscentrum

 

 

Behöver du hjälp med våra webbutbildningar?

Vi svarar i telefon (endast helgfria dagar):
måndag, kl 13.00–15.00
onsdag och fredag, kl 9.00–11.00
Telefon: 0707–37 59 00.

Under övriga tider, mejla din fråga till webbutbildningar@demenscentrum.se

 

 

Svenskt Demenscentrum, Sveavägen 155, 113 46 Stockholm | tfn: 08 690 58 00 | e-post: info@demenscentrum.se

Loading   Sökning pågår