Kontakta oss

Medarbetare

Wilhelmina HoffmanWilhelmina Hoffman
Verkställande direktör
Tfn 08 690 58 40
wilhelmina.hoffman@demenscentrum.se

Gunilla Nordberg

Gunilla Nordberg
Biträdande chef | Forskning & utveckling
Tfn 08 690 58 25
gunilla.nordberg@demenscentrum.se

Ann-Christin KärrmanAnn-Christin Kärrman                
Vård & omsorg
Tfn 08 690 58 36
ann-christin.karrman@demenscentrum.se

Sara Hjulström

Sara Hjulström
Koordinator
Tfn 08 690 68 77
sara.hjulstrom@demenscentrum.se 

Magnus Westlander

Magnus Westlander
Informatör
Tfn 08 690 58 83
magnus.westlander@demenscentrum.se

Helle Wijk

Helle Wijk
Utbildning
Tfn 08 690 68 50
helle.wijk@gu.se

E-learning (webbutbildningar)

Olga OrritOlga Orrit
Utvecklingsansvarig & språkvetare
Tfn 08 690 58 24
olga.orrit@demenscentrum.se

Malin GrindeMalin Grinde
Medie- och webbpedagog & beteendevetare
Tfn 08 690 58 58
malin.grinde@demenscentrum.se

bild på Olga ShyshkoBoel Karlin
Medie- och webbpedagog
Tfn 08 690 58 90
boel.karlin@demenscentrum.se

Kari Molin

Kari Molin
Frilansjournalist
Tfn 070 654 25 09
molinkari@gmail.com

Yanan LliYanan Li
Fotograf
Tfn 073 631 12 18
fotofilmse@gmail.com

Senast uppdaterad 16 januari 2018 - 13:08 © Svenskt Demenscentrum

 

 

Behöver du hjälp med våra webbutbildningar?

Vi svarar i telefon: måndag, onsdag och fredag, kl 9.00–11.00, tfn: 0707–37 59 00.

Under övriga tider, mejla din fråga till webbutbildningar@demenscentrum.se

 

Obs! För närvarande är det hög belastning på supporten. Det kan därför vara svårt att komma fram på telefon och ta längre tid än normalt att få svar via mejl.

Svenskt Demenscentrum, Gävlegatan 16, 113 30 Stockholm | tfn: 08 690 58 00 | e-post: info@demenscentrum.se

Loading   Sökning pågår